Príjemné ubytovanie na Kysuciach v obci Čierne spojené s reštauráciou a pizzeriou.

TEL: 0915 893 677

Čierne, Kysuce a okolie

Región Kysuce ponúkajú turistom veľkolepý zážitok. Okolitá príroda je pre človeka prílevom energie a oddychu. Penzión Magistrál  sa nachádza v obci Čierne. Táto obec leží na Trojmedzí, teda hranici troch štátov - Slovenska, Poľska a Česka. Z tohto dôvodu máte možnosť vybrať sa na výlet do rôznych okolitých krajov.

Naše tipy:

  • Výlet na Trojmedzie - z Čierneho od vlakovej zastávky "Čierne, zastávka" po modrej turistickej značke a potom po upravenom chodníku. tento výlet je cez tri štáty spojený spojený s degustáciou českého, poľského a slovenského piva, troma menami v peňaženke a troma rôznymi jazykmi zo všade sa prelínajúcim gorolským nárečím.
  • SKI Beskydy (11 km) - areál s celoročnými voľnočasovými aktivitami
  • Snowparadise Veľká Rača Oščadnica (16 km) - výborná celodenná lyžovačka spojená s možnosťou nočného lyžovania
  • Komplex Istebna (30 km) - vychutnáte si rôzne atrakcie (bazény, vodopády, sauny )
PIZZA A REŠTAURÁCIA   UBYTOVANIE   SVADBY A OSLAVY
Výborná a chrumkavá - to je Pizza Magistrál! Vyberte si z našej ponuky a príďte do Penziónu Magistrál, alebo vám ju privezieme.   V našom penzióne nájdete moderné ubytovanie v príjemnom prostredí. Vyberte si ubytovanie v izbách, ktoré sú vybavené televízorom, kuchynkou a WI-FI.   Potrebujete zorganizovať rôzne rodinné alebo firemné udalosti? Využite priestory Penziónu Magistrál a radi vám pomôžeme uskutočniť tieto akcie.