Príjemné ubytovanie na Kysuciach v obci Čierne spojené s reštauráciou a pizzeriou.

TEL: 0915 893 677

PIZZA a reštaurácia

pizza4V penzióne Magistrál nájdete kvalitnú a chrumkavú pizzu niekoľkých druhov. Okrem širokého výberu druhov a chutí vám však ponúkame aj celozrnnú pizzu.

Pre tých, ktorí si chcú vychutnať pizzu mimo Penziónu Magistrál, máme v ponuke rozvoz. ZADARMO vám pizzu dopravíme do Čierneho, Skalitého a Svrčinovca.
Rozvoz je denne od pondelka do štvrtka v čase od 16:00 do 22:00 a počas víkendu piatok až nedeľa v čase od 16:00 do 23:00.

 

Priestranná reštaurácia, ktorá sa nachádza priamo v penzióne s kapacitou 140 osôb vám ponúka príjemné posedenie pri chutnom a kvalitnom jedle.

Na požiadanie vám pripravíme i rôzne špeciality, ako napríklad pečené prasiatko, jahňacie kolená, či rôzne kysucké špeciality. Okrem kvalitného jedla si môžete vychutnať i rôzne miešané nápoje.

PIZZA A REŠTAURÁCIA   UBYTOVANIE   SVADBY A OSLAVY
Výborná a chrumkavá - to je Pizza Magistrál! Vyberte si z našej ponuky a príďte do Penziónu Magistrál, alebo vám ju privezieme.   V našom penzióne nájdete moderné ubytovanie v príjemnom prostredí. Vyberte si ubytovanie v izbách, ktoré sú vybavené televízorom, kuchynkou a WI-FI.   Potrebujete zorganizovať rôzne rodinné alebo firemné udalosti? Využite priestory Penziónu Magistrál a radi vám pomôžeme uskutočniť tieto akcie.