Príjemné ubytovanie na Kysuciach v obci Čierne spojené s reštauráciou a pizzeriou.

TEL: 0915 893 677

Svadby a oslavy Čierne

 

Chcete pripraviť oslavu alebo akékoľvek stretnutie bez vašich starostí? Svadby, narodeniny, stretávky, krst, promócie, alebo iné rodinné, či firemné oslavy vám pripravíme presne podľa vašich predstáv a požiadavok. Je len na vás, aké jedlo si vyberiete a taktiež, aké farebné prevedenie si zvolíte ako výzdobu.

Výzdoba bude spĺňať vaše požiadavky a predstavy. Vybrať si môžete z rôznych farieb a kombinácii. V prípade záujmu vám zabezpečíme aj výzdobu zo živých kvetov.

 

Na požiadanie vám pripravíme i rôzne špeciality, ako napríklad pečené prasiatko, jahňacie kolená, či rôzne kysucké špeciality. V ponuke je tiež možnosť ubytovania počas vašej firemnej alebo rodinnej udalosti.

penzion magistral svadby a oslavy cierne


magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_001.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_002.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_003.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_004.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_005.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_006.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_007.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_008.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_009.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_010.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_011.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_012.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_013.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_014.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_015.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_016.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_017.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_018.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_019.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_020.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_021.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_022.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_023.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_024.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_025.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_026.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_027.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_028.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_029.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_030.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_031.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_032.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_033.jpg magistral_penzion_cierne_svadby_a_oslavy_034.jpg penzion_magistral_svadby_a_oslavy_cierne_001.jpg penzion_magistral_svadby_a_oslavy_cierne_002.jpg penzion_magistral_svadby_a_oslavy_cierne_003.jpg penzion_magistral_svadby_a_oslavy_cierne_004.jpg penzion_magistral_svadby_a_oslavy_cierne_006.jpg penzion_magistral_svadby_a_oslavy_cierne_007.jpg

 

konferencna

V penzióne Magistrál máte možnosť prenájnu samostatnej konferenčnej sály.

 

V prípade záujmu o usporiadanie rodinnej alebo firemne oslavy nás kontaktujte : 0915 893 677, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

PIZZA A REŠTAURÁCIA   UBYTOVANIE   SVADBY A OSLAVY
Výborná a chrumkavá - to je Pizza Magistrál! Vyberte si z našej ponuky a príďte do Penziónu Magistrál, alebo vám ju privezieme.   V našom penzióne nájdete moderné ubytovanie v príjemnom prostredí. Vyberte si ubytovanie v izbách, ktoré sú vybavené televízorom, kuchynkou a WI-FI.   Potrebujete zorganizovať rôzne rodinné alebo firemné udalosti? Využite priestory Penziónu Magistrál a radi vám pomôžeme uskutočniť tieto akcie.